ואם לא שילמתי על טיול שנתי?

משרד החינוך קובע כי הורה שלא שילם עבור טיול שנתי ילדו יצא לטיול.

את העלות החסרה (אם ישנה כזו) יש להשית על המוסד ולא על ההורים האחרים.

שלא יבלבלו אתכם.

החלטתם לא לשלם כי בית הספר לא נותן דו”ח כספי? כי לבית הספר אין חשבון בנק נפרד לכספי הורים? כי כל גביית הכספים מתרחשת תחת איומים ואי שקיפות?

קבלתם דו”ח של תשלומים0 עם המלצה לא לשלם דבר עד לתיקון הגביה לפי החוק והתקנות?

הילדים יצאו לכל פעילות שמתרחשת בשעות הלימודים, גם כזו שביה”ס טוען שעולה כסף וממומנת ע”י תשלומי ההורים.

חובת ההוכחה על בית הספר, מבחינת “המוציא מחברו עליו הראיה”.

https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4787421,00.html

הבסיס לקביעה הנ”ל הינו חוק זכויות התלמיד, הקובע בסעיף 10 כי: מוסד חינוך לא ינקוט אמצעי ענישה נגד תלמיד בשל מעשה או מחדל של הוריו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.